Heidi Klum e ka caktuar datën e martesës

10 shkurt 12:56

Heidi Klum nuk bën shaka kur vjen puna te planifikimi i dasmës së saj.

Supermodeluesja 45-vjeçare ka bërë me dije në një intervistë për “ET” se ajo dhe i fejuari i saj Tom Kaulitz tashmë kanë caktuar datën për kurorëzimin e dashurisë së tyre.

“Po, mendoj se ne kemi vendosur për datën. Do ta kuptoni së shpejti”, ka thënë Klum.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Këngëtari kanadez Justin Bieber dhe modeluesja Hailey Baldwin zyrtarisht shihet…