Justin Bieberi dhe Hailey Baldwin zyrtarisht janë burrë dhe grua

10 shkurt 12:55

Këngëtari kanadez Justin Bieber dhe modeluesja Hailey Baldwin zyrtarisht shihet se janë martuar.

Këtë lajm e kanë bërë me dije vetë pasi patën paraqitjen e parë para mediave dhe fansave të tyre si burrë dhe grua. Në një intervistë për “Vogue” ata u paraqitën si burrë dhe grua.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Mamaja e Cristiano Ronaldos ka zbuluar se po “lufton për…