Heidi Klum puthet me Emily Ratajkowskin

12 janar 11:31

Dy modelet e njohura Heidi Klum dhe Emily Ratajkowski kanë shkëmbyer një puthje pas mbrëmjes së “Golden Globe”.

26-vjeçarja Ratajkowski dukej e mrekullueshme në një fustan të thjeshtë dhe të zi, ndërsa ajo mbylli buzët me modeluesen 44-vjeçare, Heidi Klum. Imazhin në fjalë, ku dyshja shkëmbejnë së bashku një puthje, Heidi Klum e ndau me fansat në “Instagram”.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Këngëtari dhe aktori i njohur Ricky Martin ka konfirmuar se…