Ricky Martin konfirmon se është martuar me Jwan Yosefin

12 janar 2018 | 11:29

Këngëtari dhe aktori i njohur Ricky Martin ka konfirmuar se është martuar me partnerin e tij Jwan Yosef.

Duke folur për “E! News”, Martin tha:  “Unë jam një bashkëshort tani, e në muajt që vijnë do të organizojmë një ceremoni të madhe, do t’ju njoftoj”. Këngëtari ka konfirmuar se kanë bërë celebrimin e martesës. Ata janë prindër të binjakëve tetëvjeçarë Matteo dhe Valentino.

Fjalët Kyçe:

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Elisabetta Canalis ka folur sërish për ish të dashurin e…