Hekuran Krasniqi së bashku me bijën e tij publikojnë këngën “Pranvera” (Video)

17 maj 19:36

Këngëtari Hekuran Krasniqi së bashku me bijën e tij Tiaran, kanë publikuar këngën “Pranvera”.

Kjo këngë vjen në kohë  kur globi po përballët me pandemi, ndërkohë që kënga ngërthen në vetë optimizmin e kohës dhe sjelljen e pranverës.

Këngën mund ta dëgjoni në vijim:

(A. M / Epoka e re)

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Fillimi i javës mbetet me mot shumë të ngrohtë. Të…