Hidhet pa parashutë nga 74 metra lartësi dhe është gjallë

02 mars 12:43

Një person në Suedi është hedhur prej 24-katëshe, por parashuta e tij nuk hapej.

Ai mrekullisht ka mbijetuar nga incidenti, pavarësisht prej goditjes në asfaltin nën ndërtesën e gjatë prej 74 metrash në kryeqytetin e Stokholmit.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Ish-mbrojtësi i Holandës, Khalid Boulahrouz, beson se Arjen Robbeni ka…