Horrori i Luftës së Vietnamit (Foto)

09 shkurt 22:49

Një seri fotosh bardhë e zi të Luftës së Vietnamit janë kthyer sërish, por kësaj radhe me ngjyra.

Pamjet tregojnë amerikanët duke sulmuar pozicionet e Viet Kong-ëve, ushtarë të plagosur dhe helikopterë amerikanë që sjellin ndihma për trupat në terren.

Fotot janë bërë me ngjyra nga elektriçisti uellsian 55-vjeçar, Royston Leonard.

 vie vie1 vie2vie3vie4vie5vie6vie7vie8

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Deputeti i LDK-së, Ramiz Kelmendi ka bërë të ditur se…