Hoti: Urime 4 korriku Amerikë, gjithmonë mirënjohës për kontributin tuaj për popullin shqiptar

04 korrik 11:03

Kryeministri i Kosovës, Avdullah Hoti ka uruar SHBA-të për ditën e Pavarsisë.

“‘Urime 4 korriku Amerikë! Urime të gjithë miqëve amerikanë!Gjithmonë mirënjohës për kontributin tuaj për Kosovën dhe popullin shqiptar”

Urimi i plotë i Hotit:

Urime 4 korriku Amerikë! Urime të gjithë miqëve amerikanë! Gjithmonë mirënjohës për kontributin tuaj për Kosovën dhe popullin shqiptar! 🇺🇸

Publiée par Avdullah Hoti sur Vendredi 3 juillet 2020

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Shtetet e Bashkuara të Amerikës festojnë sot Ditën e Pavarësisë.…