Hoxhaj në takim me Kurtin dhe Osmanin

15 mars 11:12

Kryetari në detyrë i Partisë Demokratike të Kosovës (PDK), Enver Hoxhaj, i shoqëruar nga sekretari i përgjithshëm i kësaj partie, Uran Ismaili, kanë shkuar në takimin e ftuar nga lideri i Vetëvendosjes, Albin Kurti dhe nga kandidatja për presidente, Vjosa Osmani.

Në këtë takim, sipas ftesës së Kurtit dhe Osmanit do të diskutohet në lidhje me formimin e institucioneve të dala nga zgjedhjet e 14 shkurtit.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Dhjetëra mijëra gra kanë marshuar jashtë Parlamentit të Australisë dhe…