Ndërron jetë regjisorja Vjosa Berisha

23 qershor 13:37

Sot pas një sëmundjeje të rëndë ka vdekur producentja e njohur Vjosa Berisha.

Lajmin për vdekjen e saj e ka dhënë bashkëshorti i saj, Fatos Berisha.

Në vijim njoftimi i tij:

Me pikëllim të thellë bëjmë të ditur se e dashura jonë Vjosa Berisha ndërroi jetë, sot me datë 23 qershor në spitalin University College Hospital në Londër.
Datën dhe vendin e varrimit do ta bëjmë të ditur më vonë.
Familjet Berisha dhe Istrefi.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Edhe këtë herë si herëve të tjera, Petrol Company ka…