Temperatura sot, deri në 34 gradë celsius

23 gusht 2023 | 08:00

Sot do të mbajë mot me diell dhe  vranësira të lehta.

Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës njofton se temperaturat minimale do të lëvizin ndërmjet 14-17 gradë celsius, ndërsa maksimalet e ditës do të lëvizin mes 29-34 gradë celsius.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Mbreti Felipe VI mandatoi të martën kreun e Partisë Popullore…