Idhulli i Rita Orës

21 dhjetor 11:17

Whitney Huston ka qenë dhe do të mbetet inspirimi i shumë këngëtarëve të huaj dhe atyre shqiptarë.

Një nga këto këngëtare është shqiptarja Rita Ora, e cila, nëpërmjet një postimi në “Instagram”, ka treguar se diva e muzikës Whitney Huston e ka motivuar në karrierën e saj.

Këngëtarja me origjinë shqiptare, Rita Ora, karriera e së cilës është gjithnjë e më shumë në rritje, postimin e saj në “Instagram” e ka shoqëruar me fotografinë e Whitney Huston si dhe i ka vendosur edhe një kurorë mbretëreshe.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Aktori Michael Douglas është bërë gjysh për herë të parë.…