Interi ofron dy yje për Pogban

25 nëntor 2018 | 14:04

Garës për transferimin e Paul Pogbas i ka hyrë edhe Interi që dëshiron të këtë në radhët e veta kampionin e Botës Francën në “ Rusi 2018”.

Lajmi është bërë i ditur nga “Sunday Mirror”. Trajneri Jose Mourinho është shumë i interesuar për Ivan Perisiqin dhe mbrojtësin Milan Skriniar, prandaj Unitedi është gati të ofrojë Pogban për dyshen e Interit.

/Epoka e re/

 

Fjalët Kyçe:

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Në prag të mbajtjes së mbledhjes së përbashkët të dy…