Kryeministri Rama arrin në Kosovë

25 nëntor 14:03

Në prag të mbajtjes së mbledhjes së përbashkët të dy qeverive, të Kosovës dhe Shqipërisë, e cila do të mbahet në Pejë, kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama, ka ardhur sot në Vermicë të Prizrenit, transmeton “Epoka e re”.

Rama është pritur nga zëvendëskryeministri dhe ministri i Diasporës, Dardan Gashi dhe ambasadori i Kosovës në Shqipëri, Sylë Ukshini.

/Epoka e re/ 

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Komuna e Skenderajt ka bërë të gjitha përgatitjet për shënimin…