Interi triumfon ndaj Chievos

22 prill 16:57

Interi e mposhti Chievo Veronan me rezultat 2-1. Në pjesën e parë gola nuk kishte, kurse në pjesën e dytë Mauro Icardi (52) dhe Ivan Perisiq (61) shënuan golat e fitores për ekipin e Interit, kurs etë vetmin gol për mysafirët e realizoi Mariusz Stepinski (90).

Ndërsa fitore bindëse ka shënuar Lazio ndaj Sampdorias (4-0), kurse Crotone e befasoi Udinesen duke e mundur 1-2. Fitores i është gëzuar edhe Atalanta e Etrit Berishës, që e mposhti Torinon me rezultat 2-1.

Redaksia online
(e.r.  / epokaere.com)  

Fjalët Kyçe:

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Krimi i organizuar dhe korrupsioni, vazhdojnë ta pengojnë zhvillimin e…