Ish-banores së ‘Big Brother’ i hakerojnë telefonin dhe i nxjerrin videot e nxehta

24 nëntor 15:11

Ish-banores së ‘Big Brother’ i hakerojnë telefonin dhe i

Ish-banores së ‘Grande Fratello’ në Itali, Guendalina Tavassi i kanë hakeruar telefonin, duke i marrë shumë video intime.

Mediat italiane shkruajnë se këto video tashmë po përhapen gjerësisht në internet dhe rrjetet sociale. Ky incident i turpshëm e shtyu Tavassin të denonconte gjithçka në polici së bashku me burrin e saj, sipërmarrësin e njohur në vend.

Guendalina më pas u shfaq në rrjetet sociale duke qarë, ku i ftoi të gjithë të mos përhapin videot e saj për respekt të familjes, por mbi të gjitha sepse përbën një krim.

Bëhet me dije se videot e nxehta të modeles tashmë janë përhapur edhe në grupet e WhatsApp në disa shtete.

Ish-banores së ‘Big Brother’ i hakerojnë telefonin dhe i

Ish-banores së ‘Big Brother’ i hakerojnë telefonin dhe i

Ish-banores së ‘Big Brother’ i hakerojnë telefonin dhe i

Ish-banores së ‘Big Brother’ i hakerojnë telefonin dhe i

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Instituti Kombëtar i Shëndetësisë Publike të Kosovës (IKShPK) ka njoftuar…