Ishte aksidentuar një javë më parë, vdes në QKUK vajza nga Deçani

16 janar 09:52

Një vajzë nga Deçani ka vdekur në QKUK pasi një javë më parë ishte aksidentuar në fshatin Llukë e Epërme në Deçan.

Sipas policisë, e njëjta ishte në tarjtim mjekësor.

Njoftimi i plotë i policisë:

AKSIDENT TRAFIKU ME FATALITET/Fsh. Llukë e Epërme, Deçan 08.01.2022 – 14:40. Me datë 15.01.2022 rreth orës 03:50 viktima femër kosovare e cila ka qenë në trajtim mjekësor ka ndërruar jetë. Me vendim të prokurorit trupi i pa jetë i lirohet familjarëve për ceremoni mortore.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Ne dihet saktësisht se kur dhe si Gjokoviç planifikon të…