Islami operohet me sukses

06 qershor 17:17

Mbrojtësi i Feronikelit, Përparim Islami është operuar me sukses. Lajmin e ka konfirmuar vetë mbrojtësi i njohur, i cili me këtë rast falendëroi të gjithë për mbështetje.

Poatimi i plotë i Islamit:

Sapo mbarova operacionin dhe çdo gjë ka shkuar mirë, faleminderit zotit!
Tani fillon pjesa ma e vështir e rikuperimit… Edhe duhet shumë shumë punë. Sigurisht mua nuk me mungon puna vullneti për të punuar sepse çdo gjë që kam arritur deri sot e kam arritur me punë  me djersë edhe sakrificë, ⚽️Ju falenderoj të gjithëve për mbeshtetjen dhe interesimin që keni treguar për mua. Ju dua shumë 🙏🙏😘 se shpejti jam gatii 🙏🙏 @ Spitali Royal Medical

(V.Z / Epoka e re)

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Donald Trump urdhëroi largimin e afro 9,500 trupave nga Gjermania…