Ivana Knoll kishte konkurruar vite më parë në konkurs bukurie, kështu dukej

20 qershor 2024 | 11:51

Ivana Knoll është tifozja më e komentuar në Kampionatin Evropian, pas famës që mori në Kampionatin Botëror në Katar.

Ajo nuk mungon në asnjë ndeshje të kombëtares kroate dhe për të shkruajnë shpesh mediet e huaja.

Knoll arrin që secilën herë të marrë vëmendjen e fansave dhe të fotoreporterëve në stadiume.

Një influencere tashmë e njohur në internet, shumë pak e dinë që bukuroshja kroate kishte konkurruar në vitin 2016 në konkursin e Miss Kroacisë si përfaqësuese e diasporës, por nuk fitoi konkursin, raporton mediumi kroat Index.hr.

Ajo ka bërë një ndryshim tejet drastik, që kur mori pjesë në këtë konkurs bukurie.

Në të njëjtin vit, modelja konkurroi edhe në konkursin e Miss Zagrebit.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Policia e Kosovës ka bllokuar rrugën që çon drejt Gërmisë,…