Ivanka dhe Donald Trump duke ngrënë hamburger e patate të skuqura

04 shkurt 16:53

Ivanka Trump ka publikuar në Instagramin e saj një foto, ku shfaqet duke ngrënë “McDonald’s” me babanë e saj, presidentin e SHBA-së, Donald Trump.

Të ulur në avionin e “Trump Force One”, ata shihen teksa shijojnë ushqimin nga rrjeti i famshëm amerikan i hamburgerëve.

Në fotografinë që ndau me 7.6 milionë ndjekësit e saj, 38-vjeçarja shihet teksa po konsumon një hamburger të madh, ndërsa Trump duket se po ha patatet e skuqura.

Krahas fotos ajo shkroi: ‘Kujtime nga Iowa, ushqime të thata me babanë në Trump Force One”.

 

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Sulmuesi i PSG-së, Angel Di Maria, ka treguar se pse…