Ja çfarë po ndodh në ndeshjen Drita-Vëllaznimi

06 mars 15:00

Ndeshja çerekfinale e Kupës së Kosovës në futboll, në mes Dritës dhe Vëllaznimit ka shkuar në vazhdime, pasi rezultati pas kohës së rregullt është 2-2.

Golat për Dritën i shënoi Kastriot Rexha, kurse për Dritën shënuan Henry Chibuze dhe Leke Vula në

minutat shtesë.
Redaksia online
(e.r. / epokaere.com)

Fjalët Kyçe:

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Ministri i Financave, Bedri Hamza, ka pritur të martën në…