Ja cila është makina e preferuar e Rita Orës

01 tetor 13:06

Bukuroshja shqiptare është rikthyer në punë, pasi kaloi mbylljen me miqtë e saj në fshatin anglez dhe më pas me fluturime të ndryshme drejt Evropës.

Rita Ora u pa teksa drejtohej në një studio regjistrimi në Londër. Këngëtarja dukej elegante me pallton e saj të gjatë prej lëkure ndërsa futej në veturën e saj të tipit Range Rover.

Ajo mund të ketë shumë makina në pronësi, por një gjë ka rënë në sy, mesa duket Ritës i pëlqejnë vetëm makinat e tipit “Range Over”, pasi me to është parë më së shumti duke udhëtuar.

Rita e kombinoi pallton e saj të zezë prej lëkure me xhinse të gjera, të cilat tregonin çizmet e saj prej lëkure të gjarprit. Ajo vuri një kapele bejsbolli në kokë dhe vuri në dukje makijazhin minimal, teksa flokët e saj bionde i la në mënyrë të lirshme.

Ja cila është makina e preferuar e Rita Orës (FOTO)

Ja cila është makina e preferuar e Rita Orës (FOTO)
Ja cila është makina e preferuar e Rita Orës (FOTO)

Ja cila është makina e preferuar e Rita Orës (FOTO)

Ja cila është makina e preferuar e Rita Orës (FOTO)

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Kompania Rajonale e Ujësjellësit “Prishtina” njofton se po vazhdon dëmtimi…