Ja formacioni i Kosovës

11 tetor 2018 | 13:07

Sonte nga ora 20:45 në stadiumin “Fadil Vokrri” zhvillohet ndeshja e Ligës së Kombeve në mes Kosovës dhe Maltës.

Si zakonisht në portë pritet të jetë kapiteni Samir Ujkani, kurse në qendër të mbrojtjes Rrahamani dhe Aliti. Ndërsa në dy krahët e mbrojtës pritet të luajnë Vojvoda dhe Kololli, ndërsa para mbrojtjes Shala dhe kryeziu. Sulmuesit Atdhe Nuhiu pritet t’i ndihmojnë Zeneli, Valon Berisha dhe Kastrati.

/Epoka  e re/

 

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Kryetarja e Alternativës, deputetja, Mimoza Kusari-Lila, ka bërë thirrje për…