Ja kundërshtarët e Shqipërisë për “Euro 2020”

02 dhjetor 12:42

Shorti e ka përcaktuar Kombëtaren e Shqipërisë në Grupin H për kualifikimet në Kampionatin Evropian “Euro 2020”.

Kundërshtarë të kuqezinjve janë kampionia e Botës, Franca, Islanda dhe Turqia.

 

Grupi H

Franca
Islanda
Turqi
Shqipëria
Moldavia
Andorra

/Epoka e re/

 

Fjalët Kyçe:

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Zëvendëskryeministri i parë dhe ministri i Punëve të Jashtme, Behgjet…