Ja kur zhvillohet finalja e Kupës dhe ndeshjet e barazhit

27 prill 11:57

Federata e Futbollit e Kosovës (FFK) ka njoftuar se finalja e Digitalb Kupës së Kosovës në futboll do të zhvillohet më 27 mars në orën 16:00.

Në finale takohen Prishtina dhe Vëllaznimi, kurse ndeshja zhvillohet në stadiumin olimpik “Adem Jashari” në Mitrovicë. Ndërsa ndeshjet e barazhit për Vala Superligë do të luhen më 23 dhe 31 maj në stadiumin “Rexhep Rexhepi” në Drenas, në orën 16:00, kurse ndeshjet e barazhit për Ligën e Parë, më 28 e 29 maj, në Gjakovë, në orën 16:00.

Redaksia online
(e.r. / epokaere.com)

Fjalët Kyçe:

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Qeveria e Kosovës ka miratuar Raportin tremujor të buxhetit 2018…