Ja pse Joe Jonas nuk e shoqëroi Sophie Turner në Emmy Awards

25 shtator 2019 | 11:27

Sophie Turner u nominua për një çmim Emmy të dielën që lamë pas, por bashkëshorti i saj Joe Jonas nuk ishte i pranishëm me të. Megjithatë, ai ka një arsye pse mungoi.

Vëllezërit Jonas aktualisht janë në turne dhe po atë mbrëmje ata patën një koncert në Kansas City, Misuri.

Joe i shkroi një mesazh gruas së tij në “Instagram”: “Unë jam shumë krenar për ty. Ti je nominuar për një Emmy. Je e pabesueshme. Të dua”. Por, Sophie nuk ia doli të fitojë.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Trajneri i Real Madridit, Zinedine Zidane, ka thënë se nuk…