Jamesi qëndron te Bayerni

08 maj 12:28

James Rodriguez dëshiron të mbetet te skuadra e Bayern Munchen. Lajmi është bërë i ditur nga mediet gjermane.

Mesfushori i është bashkuar skuadrës kampione të Gjermanisë në formë huazimi, por dëshira e tij është të mbetët pjesë e “bavarezëve”.

James ka luajtur edhe për Monacon, Porton, Envigadon dhe Banfieldin.

Redaksia online
(e.r. / epokaere.com)

Fjalët Kyçe:

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama, ka bërë me dije nga…