Jamie Foxx flet për pushimet me Katie Holmes

08 janar 10:45

Gjatë pushimeve Jamie Foxx dhe Katie Holmes u panë duke shijuar disa ditë romantike së bashku në zonën e Miamit. Pas pushimeve, Jamie dha një koment për herë të parë publikisht. Kur u pyet për pushimet, aktori 51-vjeçar ka thënë për “Us Weekly”: “ishte i pamend”.

Është e paqartë se çfarë deshi të thoshte Jamie me këtë deklaratë, pasi çifti u pa duke u puthur në një jaht. Jamie dhe Katie e kanë mbajtur shumë private lidhjen e tyre dhe ende nuk dihet kur kanë nisur të takohen edhe pse thuhet se marrëdhënia e tyre filloi në vitin 2013.

Lajme të sponsorizuara