Jashari e Gashi i shkojnë në zyre Haradinajt, ja për çfarë bisedojnë

26 shkurt 2019 | 17:07

Kryetari i Komunës së Skenderajt, Bekim Jashari dhe ai i Komunës së Obiliqit, Xhafer Gashi, kanë takuar të martën kryeministrin e Kosovës, Ramush Haradinaj në zyrën e tij.

Jashari në llogarinë e vet në “Facebook”, këtë takim e ka përshkruar si shumë të rëndësishëm.

“Takim i rëndësishëm, në shërbim të qytetarëve, mirëqenies dhe perspektivës. Faleminderit Kryeministër. E kaluara na ndriçon rrugën tonë!”, ka shkruar Jashari.

/Epoka e re

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Ish-deputetja e Parlamentit Evropian, Doris Pack, ka thënë se nuk…