Jason Momoa rruan mjekrën pas shtatë vjetëve

21 prill 2019 | 13:30

Aktori i famshëm, Jason Momoa, ka rruar mjekrën e tij për herë të parë që nga viti 2012. Momoa këtë vendim e mori për arsye se është duke e mbështetur kampanjën e ujit “Ball Corporation”.

Me anë të kësaj kampanje janë duke u lansuar shishet e ujit që janë 100 për qind të riciklueshme dhe nuk dëmtojnë natyrën.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Reperi Kodak Black u arrestua për drogë dhe armë derisa…