Jazzma harron Vierin dhe “ngroh” fansat

24 janar 2018 | 11:10

Ajo ka hedhur pas krahëve romancën me Christian Vierin dhe është duke shijuar jetën e saj si single.

Modeluesja Jazzma Kendrick ka “ushqyer” fantazinë e fansave të saj në rrjetet sociale me një seri fotosh të nxehta… nga një vend i nxehtë.

Jazzma është bërë e famshme në Itali pas lidhjes me ish-sulmuesin e njohur Christian Vieri. Çifti ishte i pandarë në çdo udhëtim apo dalje publike, për aq sa zgjati.

Fjalët Kyçe:

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Aktorja e njohur amerikane Blanca Blanco ka zgjedhur t’i ngrehë…