Jehona Dreshaj feston ditëlindjen

19 shtator 16:00

Blogerja shqiptare, Jehona Dreshaj, në datën e lindjes është bërë nostalgjike për fëmijërinë e saj.

Me disa imazhe të ëmbla, tregoi se sot feston ditëlindjen.

Gjithashtu bukuroshja zbuloi se mbush plotë 28 vite jetë, gjatë të cilave ka arritur të korr suksese të mëdha, duke u veçuar për stilin dhe bukurinë e saj unike.

Ajo është bërë pjesë e kompanive të ndryshme duke i promovuar me mjaftë sharmë dhe elegancë.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Metroja e Parisit ka nderuar Mbretëreshën Elizabeth II duke ia…