Jehona shfaq gjoksin e saj jashtë dhe iu shkruan fansave “Dyert e parajsës”

23 prill 12:01
Jehona Dreshaj ka postuar disa foto ku shfaq gjoksin e saj seksi me një fustan të bardh.
“Dyert e parajsës”, ka shkruar ajo poshtë kësaj fotografie derisa fustani ia zbulon asetin e saj kryesor, gjoksin.
Bukuroshja shqiptare nga malësia e Malit të Zi duket se ka udhëtuar këto ditë në qytetin ekzotik derisa këtë vit është shumë aktive me fotot seksi të saj.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Serbia është e gatshme për vazhdim të dialogut me Prishtinën…