Jennifer Lopez duket tejet elegante në darkë me të fejuarin

14 tetor 12:26

Jennifer Lopez  dukej joshëse e veshur me ngjyrë blu, në darkë me të fejuarin e saj Alex Rodriguez, në Los Angeles, këtë të martë, shkruan DailyMail.

Diva 51-vjeçare, shkëlqeu teksa ajo dhe burri i saj shijuan një darkë në San Vicente Bungalows.

Për të kaluar natën në qytet, ajo kishte veshur pantallona dhe këmishë blu, të cilat ia theksonin figurën trupore.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Cristiano Ronaldo rrezikon seriozisht të humbasë sfidën Juventus-Barcelona, ​​në raundin…