Jennifer Lopez shfaq linjat tërheqëse në pantallona prej lulesh (Foto)

12 korrik 14:30

Ylli i njohur i botës së shoubizit, Jennifer Lopez, është shfaqur përsëri duke dëshmuar se nuk ka asnjë gardërobë të cilën ajo nuk mund ta veshë!

Këngëtarja këtë e ka bërë me dije duke postuar një fotografi të saj në të cilën shihet vetëm me një palë sytjena dhe pantallona të gjera.

Kjo ka ndodhur vetëm pak kohë para se të niste turneun e saj “It’s My Party”.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Christina Aguilera është e njohur për të kthyer kokat kah…