Christina Aguilera befason fansat e saj në Berlin

12 korrik 14:27

Christina Aguilera është e njohur për të kthyer kokat kah vetja kur përdorë vokalin e saj të lartë si dhe veshjet e saj të pazakonta.

Ndaj dhe kësaj here ajo është siguruar se ka në duar të saj vëmendjen e publikut kur po përformonte “live” në një skenë të “Mercedes-Benz Arena” në Berlin të Gjermanisë.

Këngëtarja 38-vjeçare ka vënë në pah çuditshëm kostum të ngjitur me të kuq e të zi të kombinuara me çizme të gjata.

Kjo paraqitje e saj është bërë për tifozët e saj gjatë tourit “X Tour 2019”.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Shefi i grupit parlamentar të Lëvizjes Vetëvendosje, Glauk Konjufca, ka…