Jennifer Lopezi dhe Alex Rodriguezi duken çifti më i mirë në botë

09 nëntor 10:59

Jennifer Lopezi dhe Alex Rodriguez janë bërë çifti më i komentuar ndërkombëtar. Paraqitja e fundit u bë temë e shtypit rozë me fotografinë që postoi vetë këngëtarja në “Instagram”.

Çifti dukej mahnitës dhe elegant në udhëtimin e tyre në Universitetin Stanford të martën. Jennifer 49-vjeçare dhe Alex 43-vjeçar ishin të veshur me rroba shumë të shtrenjta në fotografitë e tjera që u postuan më pas.

Lajme të sponsorizuara