Jennifer Lopezi përzgjedh Cardi B për bashkëpunimin e radhës

27 dhjetor 11:34

Nicki Minaj, Migos, G-Eazy ishin disa prej bashkëpunëtorëve të mëhershëm dhe tash Cardi B po bashkëpunon me një tjetër yll.

Është DJ Khaled ai që po ndihmon dyshen Jennifer Lopez dhe Cardi B që ta realizojnë projektin e ri. Është bashkëshorti i Jennifer Lopezit ai që ka zbuluar bashkëpunimin e radhës. Kënga pritet të publikohet në javën e parë të janarit.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Gjykata Supreme ka vendosur për ankesën e Aleancës për Ardhmërinë…