Jennifer Lopezi shfaqet pa grim pas ‘Super Bowl’

06 shkurt 11:22

Performanca e tyre tërhoqi vëmendje të madhe në “Super Bowl” të dielën që lamë pas, shkruan ‘Daily Mail’.

Jennifer Lopez dhe Shakira e kanë bërë hapjen e kësaj shfaqje duke ‘elektrizuar’ publikun, mirëpo të mërkurën J. Lo është shfaqur pa grim dhe me rroba sportive, bashkë me burrin e saj Alex Rodriguez.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Ashley Graham ka pak ditë që është bërë nënë për…