Jennifer Lopezi tregon rezultatet e punës në palestër

09 mars 13:13

E frekuenton shpesh palestrën së bashku me të dashurin e saj, Alex Rodriguez dhe nga fotografitë që poston në rrjetin social “Instagram”, shihet qartë se stërvitja intensive po jep rezultate për Jennifer Lopezin.

Me anë të një mini-seti fotografik të bërë vetë, këngëtarja e famshme kënaqi sytë e 73 milionë ndjekësve që ka në “Instagram”.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Shorti për gjysmëfinalet e Kupës së Kosovës në futboll është…