Shorti i Kupës: Prishtina-Vushtrria dhe Drenica-Vëllaznimi

09 mars 13:12

Shorti për gjysmëfinalet e Kupës së Kosovës në futboll është hedhur sot (e premte).

Ky short solli përballjen e Prishtinës me skuadrën e Ligës së Parë, Vushtrrinë dhe derbin e skuadrave kuqezi: Drenicës dhe Vëllaznimit. Në këtë fazë ndeshjet do të zhvillohen me sistem vajtje-ardhje dhe ndeshjet e para zhvillohen më 4 prill dhe ato të kthimit 18 prill.

Redaksia online
(e.r. / epokaere.com)

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Ministri i Shëndetësisë, Uran Ismaili, ka njoftuar përmes llogarisë së…