Jennyfer Lopezi puthje pasionante në stadium

17 janar 11:19

Që prej shkurtit të vitit të kaluar këngëtarja Jennyfer Lopez po përjeton një histori dashurie me bejsbollistin Alex Rodriguez.

Duket se gjërat mes çiftit të famshëm po shkojnë mjaft mirë, pasi dashuria mes tyre vijon të jetë mjaft e zjarrtë.

Lopezi dhe Rodriguezi kanë qenë së bashku në një ndeshje basketbolli në Miami, por duket se vëmendja e tyre ka qenë diku tjetër, tek shkëmbimi i puthjeve me njëri-tjetrin.

Fjalët Kyçe:

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Është një veterane e tapetit të kuq, por gjithmonë kur…