“Jeta pa ty”, kënga e re e Sabri Fejzullahut

29 tetor 20:16

Këngëtari i njohur, Sabri Fejzullahu, ka publikuar projektin e tij të ri.

“Jeta pa ty” titullohet kënga e sapolansuar.

Ilir Berani është kujdesur për tekstin e këngës, ndërsa për muzikën dhe orkestrimin është kujdesur Wirusi. Videoklipi është realizuar nga “MaxProduction”.

https://youtu.be/mfK6YkYLfws

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Zëdhënësi i BDI-së, Bujar Osmani në një deklaratë për media…