Joe dhe Sophie shkëlqejnë në Paris

07 mars 11:23

Këngëtari i DNCE, Joe Jonas, dhe aktorja Sophie Turner, janë parë së bashku në Francë duke bërë tregti dhe më pas kanë drekuar në restorantin “L’Avenue”.

Sofie kishte veshur një xhaketë ngjyrë gri, e kombinuar me një bluzë sportive brenda saj dhe një rrip të zi.

Nga ana tjetër, Joe kishte zgjedhur një këmishë me dizajn printimi, pantallona ngjyrë bezhë dhe çizme të zeza. Çifti i fejuar do të marrin pjesë në Javën e Modës së Louis Vuitton në Paris.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Ambasadori i Mbretërisë së Bashkuar në Kosovë, Ruairi O’Connell, ka…