John Cena ndahet nga e fejuara

17 prill 11:43

John Cena dhe Nikki Bella po ndahen. Çifti ka konfirmuar lajmin për “Us Weekly”.

“Edhe pse ky vendim ishte i vështirë, ne vazhdojmë të kemi dashuri të madhe dhe respekt për njëri-tjetrin. Ne kërkojmë që ta respektoni privatësinë tonë gjatë kësaj kohe”, ka theksuar çifti përmes një deklarate.

Të dy u fejuan një vit më parë, pas gjashtë vjetësh në lidhje, që nga viti 2012.

Fjalët Kyçe:

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
John Cena dhe Nikki Bella po ndahen. Çifti ka konfirmuar…