Johnny Depp s’ka probleme me shëndetin

10 qershor 2018 | 12:25

Johnny Depp është mirë me shëndet, pavarësisht prej shqetësimeve të fansave për humbjen drastike të peshës kohët e fundit.

“Johnny është i shëndetshëm dhe po i shijon shfaqjet me grupin e tij Hollywood Vampires”, ka thënë një burim për revistën “Us Weekly”.

Fjalët Kyçe:

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Ylli i “Son of Anarchy”, Alan O’Neill, është gjetur i…