Jojo Babie “çmend” me format e trupit!

09 tetor 2018 | 11:30

Jojo Babie është njëra nga modelet më të njohura të “Instagram” ku numëron me miliona ndjekës.

Së fundi, ajo ka publikuar një imazh të ri ku shihet shumë seksi dhe provokuese, kurse në pah kishte vendosur sidomos gjoksin.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Ata janë të martuar dhe kanë dy fëmijë: vajzën Wyatt…