Jojo Babie feston ditëlindjen e 30-të

08 nëntor 14:07

Jojo Babie ka publikuar një imazh të ri në llogarinë e saj në “Instagram”.

Ajo shihet vetëm në të brendshme dhe kishte treguar se po festonte ditëlindjen e saj të 30-të.

“30-të dhe ndihem e mrekullueshme” ka shkruar Jojo në këto imazhe.

Ndryshe, ajo është njëra nga personazhet më të komentuara të “Instagramit”, duke mos kursyer asnjëherë format e saj provokative

Lajme të sponsorizuara