Jonah Hill në darkë romantike me të dashurën

12 qershor 10:53

Jonah Hill dhe Gianna Santos janë parë sërish bashkë. Aktori 35-vjeçar dhe e dashura e tij u panë duke u shëtitur pas një darke në Nobu, në Malibu. Jonah kishte të veshur një xhaketë prej xhinsi, ndërkaq Gianna xhinse me një bluzë të zezë. Muajin e kaluar, Jonah Hill, mbështeti motrën e tij Beanie Feldstein në premierën e filmit “Booksmart”.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi, ka ndarë dekoratën “Urdhri i…