“Ju siguroj se Mbappe do të luajë për Real Madridin sezonin e ardhshëm”

19 janar 21:47

Josep Pedrerol mendon se Kylian Mbappe do të transferohet në Real Madrid në verë.

Ai në mënyrë ekskluzive ka treguar; “Ju siguroj se Mbappe do të luajë për REAL MADRID sezonin e ardhshëm”.

Gazetari i ‘El Chiringuito de Jugones’, dhe një premtim pas kësaj, duke thënë që nëse s’do të bëhet kjo, ai “do të jap dorëheqje”.

Paris Saint Germain po insiston që të rinovojë të paktën edhe për dy vite me Mbappen.

Por, talenti francez është i vendosur që të luajë në Santiago Bernabeu dhe ta bëjë ëndrrën realitet nga sezoni 2022/23.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Kryetari i Prishtinës Përparim Rama kishte premtuar se kabineti i…